Aleksandrs Romanovs uzvarēja 2019. gada LNSF balvas divcīņā spiningošanā un kastingā

rakstījis: / otrdien, 10 septembris 2019 / Publicēts: Makšķerēšana, Pasākumu rezultāti, Uncategorized

      7. septembrī, Kaņiera ezerā, Lapmežciemā, Engures novadā notika 2019. gada LNSF balvas divcīņa spiningošanā un kastingā. Uz sacensībām bija ieradušies 17 dalībnieki, ieskaitot 2 drosmīgas dāmas. Pulksten 7:00 tika dots starts dalībniekiem spiningošanā no laivām. Spiningošanas sacensības ilga 7 stundas. Tika nosvērti iegūtie lomi un apkopoti iegūtie punkti. Daļa dalībnieku lomu nebija vispār, savukārt citiem tie bija bagātīgi. Vislielāko lomu ieguva A. Romanovs – 3900 grami un 87cm gara līdaka, kas tika noķerta, nomērīta, nosvērta un palaista atpakaļ ezerā, saskaņā ar mamadaba.lv noteikumiem. Viss tika iedokumentēts, nofotografēts, uzņemts video un par rezultātiem tika ziņots sacensību tiesnesim.Tas ir apsveicami un ieteicams visiem!

       Otrais etaps – kastingā uz laivu bāzes parka. Dalībnieki sacentās pēc saviem meistarības līmeņiem. Augstāko līmeni uzrādīja pieredzējušais A. Romanovs. Rezultāti tika aprēķināti pēc sasummētajiem punktiem spiningošanā un kastingā. Rezultātā A. Romanovs ieņēma 1. vietu, E. Kristapsons – 2. vietu, A. Piņkis ierindojās 3. vietā. Apsveicam uzvarētājus!

Liels paldies Dabas aizsardzības pārvaldei par atļauju organizēt sacensības skaistajā Kaņiera ezerā, kā arī AS “Latvijas valsts meži” pārstāvim Kristapam Didžem un bāzes apsaimniekotājam Anatolijam par bezmaksas laivu nodrošināšanu un sadarbību ar LNSF.

Teksta autors: Raitis Ozols

Rezultati 2019. gada LNSF BALVAS DIVCĪŅA SPININGOŠANĀ UN KASTINGĀ

Foto autori: Aleksandrs Romanovs un Raitis Ozols

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com