Noslēdzies 2019. gada Latvijas Nedzirdīgo čempionāts boulingā dubultspēlēs

rakstījis: / otrdien, 19 marts 2019 / Publicēts: Boulings, Pasākumu rezultāti, Uncategorized

     Sestdien, 16. martā boulinga centrā “Bowlero” noslēdzās 2019. gada Latvijas Nedzirdīgo čempionāts boulinga dubultspēlēs. Šogad dalībai bija pieteikušies 11 vīriešu pāru un 4 sieviešu pāru. Dalībnieki pārstāvēja dažādus sporta klubus: “Nedzirdīgo boulings”, “Tālavas Nedzirdīgo sports”, “Liepava” un “ŠaDa”.

     Dubultspēļu sacensībās sieviešu konkurencē Anita Valdmane/ Ilze Jaunzeme (“Liepava”) ar rezultātu 1839 nodrošināja sev titulu un otro reizi pēc kārtas kļuva par dubultspēļu čempionēm. Otro vietu ieguva Ilona Ozola/Rasma Mauriņa (“Nedzirdīgo boulings”), bet bronzas medaļas izcīnīja Tālavas sieviešu duets Lāsma Babiško/ Inita Puhovska, kurās arī nosargāja savu vietu jau otro reizi.
     Vīriešu konkurencē risinājās līdzīga cīņa par pirmo un otro vietu. Veiksmīgāki izrādījās Jānis Naļivaiko/ Ģirts Gabrāns, kuri pirmo vietu nodrošināja ar rezultātu 2059, otrajā vietā Vladimirs Lagunovs/ Dainis Mauriņš ar rezultātu 2050, bet trešajā – Māris Dukurs/Aleksejs Smirnovs. Visi pirmo trīs vietu ieguvēji no sporta kluba “Nedzirdīgo boulings”.

Teksta autors Gunta Vazdiķe

Rezultāti:

Rezultati_sievietem LNC boulinga – dubultspeles 16.03.2019

Rezultati_ viriesiem LNC boulinga dubultspeles 16.03.2019

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com