Noskaidroti uzvarētāji Latvijas atklātajā basketbola čempionātā

rakstījis: / trešdien, 06 marts 2019 / Publicēts: Basketbols, Pasākumu rezultāti, Uncategorized

Š.g. 2. -3. martā sporta namā “Taurenītis”, Dubultos, Jūrmalā norisinājās Latvijas atklātais Nedzirdīgo basketbola čempionāts vīriešiem . 2019. gada Latvijas atklātajam basketbola čempionātam dalību bija pieteikušas piecas komandas: NSB “Liepava”, NIK “Zaļā Paparde”, BNK “Valmiera”, SK “Nedzirdīgo boulings” un SK “Šermukšnis” no Klaipēdas.

Sestdienas pirmā spēle noritēja starp NSB “Liepavai” un NIK “Zaļā Paparde”, rez. 74:26, kurā rezultatīvākais spēlētājs bija Jānis Dainis Valdmanis (16 punkti) no NSB “Liepava”.

Tālāk sekoja otrā spēle: SK “Nedzirdīgo boulings” spēlējot ar BNK “Valmiera”, rez. 73:54. Spēlē rezultatīvākais bija Mareks Antonovs (28pts) no SK “Nedzirdīgo boulings”.

Trešā spēle: SK “Šermukšnis” 88:31 NIK “Zaļā Paparde”. Rezultatīvākais bija Karolis Simaitis (20pts) no SK “Šermukšnis”.

Ceturtā spēle: NSB “Liepava” 94:69 BNK “Valmiera”. Rezultatīvākais bija Armands Hildebrants (36pts) no BNK “Valmiera”.

Piektā spēle: SK “Nedzirdīgo boulings” 57:90 SK “Šermukšnis”. Rezultatīvākie bija Julius Buinickas un Manfredas Baužys no SK “Šermukšnis”.

Svētdien, otrā diena.

Sestā spēle: NIK “Zaļā Paparde” 22:79 SK “Nedzirdīgo boulings”. Rezultatīvākais spēlētājs – Guntis Vicinskis (22pts) no SK “Nedzirdīgo boulings”.

Septītā spēle: SK “Šermukšnis” 97:39 BNK “Valmiera”. Rezultatīvākais spēlētājs – Armands Hildebrants (28pts) no BNK “Valmiera”.

Astotā spēle: SK “Nedzirdīgo boulings” 46:54 NSB “Liepava”. Rezultatīvākais spēlētājs – Kristaps Ķikurs (16pts) no NSB “Liepava”.

Devītā spēle: NIK “Zaļā Paparde” 54:73 BNK “Valmiera”. Rezultatīvākais spēlētājs – Armands Hildebrants (31pts) no BNK “Valmiera”.

Desmitā spēle: NSB “Liepava” 48:57 SK “Šermukšnis”. Rezultatīvākais spēlētājs –Pijus Stonkus (15pts) no SK “Šermukšnis”.

Katra spēle bija savādāka un ļoti interesanta. Komandas sestdienas un svētdienas spēlēm bija ļoti labi noskaņojušās. Sacensību norisi vēroja 40–50 skatītāju.

Rezultātā komandas ierindojās sekojoši:

1.vieta – SK “Šermukšnis” no Klaipēdas.

2.vieta – NSB “Liepava”

3.vieta – SK “Nedzirdīgo boulings”

4.vieta – BNK “Valmiera”

5.vieta – NIK “Zaļā Paparde”

Par rezultatīvāko turnīra spēlētāju ar 109 punktiem tika atzīts Armands Hildebrants, bet pēc laukuma tiesnešu novērtējuma par turnīra vērtīgāko spēlētāju – Kristaps Ķikurs.

Teksta autors: Armands Hildebrants

Rezultati_Latvijas_Nedzirdigo_basketbola_cempionats_viriesiem_turnirs_2019

Rezultatīvākie spēlētāji 2019

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com