Noskaidroti līderi – uzvarētāji LNSF balvas izcīņā telpu orientēšanās 2017

rakstījis: / pirmdien, 04 decembris 2017 / Publicēts: Orientēšanās, Pasākumu rezultāti, Sporta veidi, Uncategorized

Š. g. LNSF kalendāra plānā pirmo reizi tika iekļauts pasākums “LNSF balvas izcīņa telpu orientēšanās 2017”, kas ieinteresējis arī nedzirdīgos sportistus.

2017.gada 3. decembrī LNSF balvas izcīņas orientēšanās telpā “Latvijas telpu orientēšanās kauss” 6. posma sacensību ietvaros bija pulcējušās 10 dāmas un 6 kungi. Telpu orientēšanās sacensības notika Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Rīgā. Šī sporta veida raksturīgākā iezīme ir tā, ka no sportistiem tiek sagaidīta ātra domāšana, augstas koncentrēšanās spējas un veiklība. Agrāk nedzirdīgie piedalījās telpu orientēšanās sacensībās aiz sava prieka un entuziasma, bet šogad notika īstas sacensības, kurās starp nedzirdīgajiem dalībniekiem izvērsās sīva konkurence un valdīja azarts

Ir noskaidroti līderi – uzvarētāji LNSF balvas izcīņā telpu orientēšanās 2017. gadā:

Sieviešu konkurencē veiklākā un ātrākā dalībniece Māra Kursīte (NSB “Liepava”) ar rez. 20:43, otrajā vietā Iveta Kraze no RNŠDK “ŠaDa” (rez. 23:48), bet trešajā – Ilona Ozola no SK “Nedzirdīgo boulings” (rez. 34:09).

Vīriešu konkurencē uzvaras laurus plūca Andis Krams (NIK “Zaļā Paparde”) ar rez. 23:55, kam sekoja Kristofers Kraze (RNŠDK “ŠaDa”), atpaliekot 23 sekundes (24:18). Trešo vietu ieguva Aldis Strožs no NIK “Zaļā Paparde” ar rez. 26:37.

Tiekamies nākamgad!

REZULTĀTIRezultāti LNSF balvas izcina telpu orientesanas 2017

Foto autori: Valdis Intsons un Telpu Orientēšanās.

             

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com