Māris Grēniņš – 2017. gada Latvijas labākais Nedzirdīgais sportists

rakstījis: / piektdien, 22 decembris 2017 / Publicēts: Pasākumu rezultāti, Uncategorized

2017.gada 16. decembrī viesnīcā “Hotel NB” notika apbalvošanas ceremonija “Latvijas Gada Balva nedzirdīgo sportā 2017”, kurā tika sveikti Latvijas labākie sportisti:

  1. Māris Grēniņš – vieglatlētika
  2. Zane Embrekte – peldēšana
  3. Līva Vaivade – boulings

M. Grēniņš Latvijas gada labākā sportista balvu saņēma jau astoto reizi, iepriekš balvu iegūstot 2008., 2009., 2011., 2012., 2013., 2015. un 2016. gadā.

Grēniņš šogad mūs priecējis ar izciliem sasniegumiem, labākais no kuriem bija viņa lieliskais sniegums 23. Vasaras Nedzirdīgo Olimpiskajās spēlēs Samsunā, Turcijā (the 23rd SummerDeaflympics), kur Māris ieguva zelta medaļu tāllēkšanā.

Embrekte šogad Vasaras Nedzirdīgo Olimpiskās spēlēs (Deaflympics) peldēšanas sacensībās izcīnīja 4. vietu 50 metru distancē brīvajā stilā. Tas bija lielisks un augsts sasniegums!

Deaflympics spēļu boulinga programmā labi nostartēja L. Vaivade, individuālā vērtējumā iegūstot 17., bet pāru cīņā starp 39 konkurentēm – 7. vietu.

Uz Latvijas labākā sportista balvu pretendēja arī vieglatlēts Sergejs Soklakovs un boulinga spēlētāja Anita Valdmane.

Populārākais sporta veids starp nedzirdīgiem joprojām ir boulings, bet šoreiz cīņā par nomināciju “2017. gada aktīvākais sporta klubs” uzvarēja Nedzirdīgo sporta biedrība “Liepava”, kas ir pirmā balva kluba karjerā.

Šogad tika izveidotas 2 jaunas nominācijas – „Jaunais sportists 2017” un „Aktīvākais sportists 2017”.

„Labākā jaunā sportista” nomināciju ieguva peldētājs Rūdolfs Stupāns, kas šogad Deaflympics peldēšanas disciplīnās uzrādījis labus rezultātus un gandrīz visās distancēs, kurās startējis, ir labojis savus personīgos rekordus.

„Aktīvākā sportista 2017” titulu ieguva Jekaterina Jasinska-Volkova, kas piedalījās ne tikai LNSF sporta sacensībās, bet arī sporta kluba rīkotajos turnīros.

 Svinīga atklāšanas ceremonija

Apbalvoti labākie sportisti : (no kreisās) Z.Embrekte, M.Grēniņš un Līvas Vaivades vietā – tēvs V.Vaivads

Labākais Jaunais sportists 2017 – Rūdolfs Stupāns

 „Aktīvākā sportista 2017” titulu ieguva Jekaterina Jasinska-Volkova

 Nominācijā “2017. gada aktīvākais sporta klubs”  –  Nedzirdīgo sporta biedrība “Liepava”

 

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com