Māris Grēniņš – 2016. gada Latvijas labākais nedzirdīgais sportists

rakstījis: / ceturtdien, 15 decembris 2016 / Publicēts: Pasākumu rezultāti, Sacensības / čempionāti, Uncategorized, Vieglatlētika

“Latvijas Gada Balva nedzirdīgo sportā 2016” svinīgajā ceremonijā, kas pagājušajā sestdienā notika viesnīcā “Hotel NB” par Latvijas labākajiem sportistiem tika sveikti sekojošie:

  1. Māris Grēniņš – vieglatlētika
  2. Uzreiz divi – Līva Vaivade – boulings un Paulis Kalniņš – vieglatlētika
  3. Zane Embrekte – peldēšana

Māris Grēniņš par Latvijas gada labāko sportistu atzīts septīto reizi. Iepriekš viņš balvu saņēma 2008., 2009., 2011., 2012., 2013. un 2015. gadā. Viņam labākā sportista nosaukumu kopvērtējumā nodrošināja lieliskais sniegums pasaules čempionātā, kur viņš ieguva bronzas medaļu tāllēkšanā. Kā arī medaļa Eiropas telpu čempionātā.

Līva Vaivade labi startēja šovasar Rīgā aizvadītajā Ziemeļu un Baltijas valstu čempionātā. Savukārt Paulis Kalniņš par 2. labāko sportistu atzīts pirmo reizi.

Zane Embrekte šogad Eiropas vai pasaules līmeņa sacensībās netika startējusi, jo tādas vienkārši nenotika. Bet viņas rezultāti sacensībās starp dzirdīgiem, kas atbilst sporta meistara normai nodrošināja šo atzinību.

Populārākais sporta veids starp nedzirdīgiem joprojām ir boulings un tāpat kā aktīvākais sporta klubs “Nedzirdīgo boulings”.

 

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com