Mārim Grēniņam – īpašs ielūgums

rakstījis: / ceturtdien, 20 jūnijs 2019 / Publicēts: Pasākumu rezultāti, Uncategorized, Vieglatlētika

Ar īpašu ielūgumu Japānas Nedzirdīgo sporta federācija uzaicināja Māri Grēniņu startēt atklātajā 16. Japānas nedzirdīgo vieglatlētikas čempionātā, kas norisinājās š.g. no 8. līdz 9. jūnijam.  Latvietis Māris Grēniņš izcīnīja trīs pirmās vietas – tāllēkšanā (6.59m), trīssoļlēkšanā (13.88m) un 110m barjerās (16.12s).     

No Eiropas uz šīm sacensībām tika uzaicināti divi, pašlaik vieni no vadošajiem sportistiem nedzirdīgo vieglatlētikas pasaulē.   Sportiste no Nīderlandes Elaine Den Exter un no Latvijas Māris Grēniņš.

Divi sportisti no Amerikas Savienotajām Valstīm un trīs no Taivānas.

              Sportiste no Nīderlandes startēja 100m un 200m, kur arī svinēja uzvaru. Vēl viena sportiste Rafferty Tsai no Taivānas svinēja dubulto uzvaru – tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā.

Sacensības bija sarīkotas ļoti augstā līmenī. Japānas Nedzirdīgo čempionātā startēja ap 200 sportistu. Dalībnieki sacentās visās vieglatlētikas disciplīnās, izņemot maratonu.

            Japānas galvaspilsēta ir Tokija, kurā, lai tiktu no viena gala līdz otram, ir jāmēro 120 km. Māris Grēniņš dzīvoja 20 km no pilsētas centra Kawasaki rajonā.  Japāņi uzņēma ļoti viesmīlīgi. Veda uz suši ēstuvēm un izrādīja pilsētu. Visērtākais pārvietošanās veids ir metro, kas kursē pa pazemes ejām un pa gaisu 7 stāvu māju līmenī gar logiem.  

Teksta autors – Māris Grēniņš 

Foto no M.Grēniņa personīgā arhīva.

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com