LNSF balvas divcīņā spiningošanā un kastingā uzvarēja Vladimirs Koreņiks

rakstījis: / pirmdien, 21 augusts 2017 / Publicēts: Makšķerēšana, Pasākumu rezultāti, Uncategorized

LNSF balvas divcīņa spiningošanā un kastingā notika 2017.gada 13.augustā Babītes ezerā, Spuņciemā. Par labu laiku sacensību dalībniekus, organizatorus un skatītājus parūpējās saulīte ar palielu vēju. Bija sabraukuši kopā 24 dalībnieki – no Rīgas, Valmieras un Latgales.

Pirms starta tiesnesis Raitis Ozols informēja visus makšķerniekus ar sacensību nolikumu, pēc tam septiņos norīta tika dots starts. Dalībnieki devās ezerā un tur pavadīja 7 stundas. Kopumā spiningošana notika no pulksten 7.00 līdz 14.00. Krastā atgriezās 2 dalībnieki bez lomas, bet pārējie pēcpusdienā tika sagaidīti ar dažādām lomām. Daļa no tiem atgriezās ar asariem, savukārt pirmā lielākā loma bija Aleksandram Romanovam ar 54cm garu līdaku un otra lielākā loma bija Vladimiram Koreņikam ar 51cm garu līdaku. Zivis tika nosvērtas un tiesnesis attiecīgi aprēķināja un salika punktus. Pēc svēršanas sekoja kastings uz sauszemes. Vislabāk šajā displicīnā padevās Elvim Kristapsonam, kurš ieguva 66 punktus.

Par LNSF balvas divcīņā spiningošanā un kastingā uzvarētāju kļuva Vladimirs Koreņiks ar 104 punktiem, otro vietu ieguva Andris Žurakovskis un trešo vietu ieguva Aleksands Romanovs.

Sacensības noritēja veiksmīgi un bez jebkādas aizķeršanās.        

 

Rezultāti LNSF balvas divcina spiningosana un kastinga 2017

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com