Latvijai veiksmīgs starts Baltijas vieglatlētikas sacensībās 2017

rakstījis: / pirmdien, 29 maijs 2017 / Publicēts: Pasākumu plāni, Pasākumu rezultāti, Uncategorized, Vieglatlētika

          Igaunijas pilsētā Tartu, Tammes stadionā pēc 25 gadu pārtraukuma šā gada 20. maijā risinājās Baltijas valstu nedzirdīgo sacensības vieglatlētikā. Diemžēl lietuvieši pēdējā brīdī atsauca dalību šajās sacensībās.

        Piedalījās ļoti daudz jaunās paaudzes sportistu. Latvija tika pārstāvēta ar 26 sportistiem, tai skaitās mūsu olimpiskais čempions Māris Grēniņš.
Sacensības sadalītas trīs vecuma grupās –
       1. Meitenes un zēni (2002.gada dzimušie un jaunāki);
       2. Jaunietes un jaunieši (1998.-2001.gada dzimušie);
       3. Pieaugušie (1997.gada dzimušie un vecāki).

           Kopā starti notika septiņas disciplīnas – 60m skrējiens, 100m skrējiens, 200m skrējiens, 400m skrējiens, tāllēkšana, augstlēkšana un lodes grūšana.
          Jaunie sportisti saņēma lielisku pieredzi startējot tāda līmeņa sacensības. Mūsu sportisti izcīnīja 26 medaļas, un tika sasniegti personiskie rekordi vairākās vieglatlētikas disciplīnās. No tā var secināt, ka mūsu sportisti ir labi fiziski sagatavoti un var līdzīgi sacenties ar vienaudžiem no citām valstīm.
         Labākos rezultātus meiteņu un zēnu grupā uzrādīja Sintija Ozola (tāllēkšanā un 200m skrējienā), Marija Lūļāka (60m un 200m skrējienā), Amanda Ozola (60m skrējienā un tāllēkšanā), Atvars Naglis (60m, 200m un tāllēkšanā) un Markuss Ādlers (60m un 200m).
      Jauniešu grupā – Artis Ozols (100m un 400m) un Paulis Kalniņš (lodes grūšana).
Pieaugušo grupā labus rezultātus uzrādīja Māris Grēniņš (100m, tāllēkšana un lodes grūšana) un Sergejs Soklakovs (100m un tāllēkšana).
        Lai popularizētu vieglatlētiku starp nedzirdīgiem sportistiem, ir padomā organizē līdzīga līmeņa sacensības arī pie mums Latvijā nākamajā 2018. gadā.

Teksta autore Liene Kleina – Brūvere

Rezultātus skatīt šeit:Rezultati_Baltic Deaf Athletics Match

Atklāšanas ceremonija

Skatītāji, dalībnieki

Sacensību laikā

Balvas, medaļas

Apbalvošanas ceremonija

Latvijas delegācija

Tradicionāls beigu pasākums – kopbildes tapšana

 

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com