Boulinga dubultspēlēs uzvarēja Nedzirdīgo boulings kungu un dāmu pāri

rakstījis: / otrdien, 21 marts 2017 / Publicēts: Boulings, Pasākumu rezultāti, Sporta veidi, Uncategorized

18. martā boulinga centrā „Bowlero” noslēdzās Latvijas Nedzirdīgo čempionāts boulinga dubultspēlēs. Sacensībās startēja 8 dāmu un 13 kungu pāri no šiem aktīviem sporta klubiem –  Nedzirdīgo boulings, Tālavas Nedzirdīgo sports, ŠaDa, Zaļā Paparde un Liepava.

Labākie boulinga spēlētāji sacentās savā starpā ne tikai par čempiona titulu, bet arī par tiesībām iekļūt Latvijas izlases sastāvā  un piedalīties 23. Vasaras Nedzirdīgo olimpiskajās spēlēs šogad 18. – 30. jūlijā Turcijas pilsētā Samsunā.

Sieviešu konkurencē pāru sacensībās pirmajā vietā uzvarēja Nedzirdīgo boulinga sieviešu  pāris Ilona Ozola un Nataļja Reznyk (2031 punkti), bet otrajā vietā – Liepavas pāris  Ilze Jaunzeme un Arita Dirnēna (1813 punkti). Trešo vietu ieguva Līva Vaivade pārī ar Anitu Valdmani (1652 punkti). Trešās vietas uzvarētājas pārstāvēja klubu Nedzirdīgo Boulings.

Par uzvarētājiem dubultspēlēs vīriešu konkurencē kļuva Vladimirs Lagunovs pārī ar Sergeju Vorobjovu (2075 punkti), 2.vietā – Guntars Beisons un Māris Dukurs (2044 punkti). Bet trešie bija Dainis Mauriņš un Ģirts Gabrāns (1945 punkti). Visi pirmo trīs vietu ieguvēji ir no sporta kluba Nedzirdīgo boulings.

Gatavosimies startēt 23. Vasaras Nedzirdīgo olimpiskās spēlēs Samsunā!

Teksta autors: Iveta Kraze

Rezultāti

Rezultati_sievietem LNC boulinga – dubultspeles 18.03.2017

Rezultati_ viriesiem LNC boulinga dubultspeles 18.03.2017

Foto galerijas

          

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com