Aleksandrs Romanovs izcīna 2018. gada LNSF balvas divcīņā spiningošanā un kastingā

rakstījis: / pirmdien, 10 septembris 2018 / Publicēts: Makšķerēšana, Pasākumu rezultāti, Sacensības / čempionāti, Uncategorized

Šogad LNSF balvas divcīņa spiningošanā un kastingā notika 8. septembrī ar rosīgu rītu Babītes ezerā, Babītes novadā. Šīs sacensības bija pārceltas no Alūksnes ezera uz šejieni tehnisku iemeslu dēļ. Uz sacensībām bija ieradušies 17 dalībnieki, tajā skaitā 2 drosmīgas dāmas.

Pirms starta tiesnesis Raitis Ozols informēja visus makšķerniekus ar sacensību nolikumu, pēc tam septiņos no rīta tika dots starts. Dalībnieki devās ezerā un tur pavadīja 6 stundas. Kopumā spiningošana notika no pulksten 7.00 līdz 13.00. Krastā atgriezās 5 dalībnieki bez loma, bet pārējie pēcpusdienā tika sagaidīti ar dažādiem lomiem. Daļai no tiem – asari un līdakas, bet lielākais loms bija Vladimiram Koreņikam ar 65 cm garu līdaku.

Zivis tika nosvērtas, un tiesnesis attiecīgi aprēķināja punktus. Pēc svēršanas sekoja kastings uz sauszemes. Vislabāk šajā disciplīnā veicās Aleksandram Romanovam, kurš ieguva 72 punktus.

Par LNSF balvas divcīņā spiningošanā un kastingā uzvarētāju kļuva Aleksandrs Romanovs ar 172 punktiem; otro vietu ieguva Andris Žurakovskis ar 113 punktiem; trešajā vietā –  Vladimirs Koreņiks ar 105 punktiem.

Paldies Aleksandram Romanovam par iniciatīvu sacensību vietas un laivas nomas izvēles iespēju Ezerkrastos. Paldies Ezerkrastu saimniecei par atbalstu un pretimnākšanu laivas iznomāšanā sacensību dalībniekiem un kastinga vietas ierādīšanu.

Mums palaimējās, ka pēc sacensībām uznāca stiprs vējš, kad jau mūsu sacensības bija veiksmīgi aizvadītas.

Teksta autors: Raitis Ozols

Rezultāti LNSF balvas divcina spiningosana un kastinga 2018

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com