2018.gada LNSF balvas izcīņā orientēšanās telpās uzvarēja Agita Intsone un Mārtiņš Strožs

rakstījis: / pirmdien, 03 decembris 2018 / Publicēts: Orientēšanās, Pasākumu rezultāti, Uncategorized

Aizvadītajā svētdienā, 2. decembrī, jaukā un sportiskā atmosfērā jau otro gadu pēc kārtas notika  LNSF balva izcīņa orientēšanās telpās “Latvijas Telpu orientēšanās kauss”5.posma sacensību ietvaros. Sacensībās bija pulcējušās 12 dāmas un 7 kungi. Šā gada telpu orientēšanās sacensības notika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Rīgā.

 Jāatzīst, ka ir liels prieks par to, ka šogad piedalījās tik daudz nedzirdīgo dalībnieku un jaunieši. Žēl gan, ka vairākus no dalībniekiem šoreiz nācās diskvalificēt kontrolpunkta trūkuma dēļ. Tomēr paldies visiem sportistiem par lielo aktivitāti un vēlmi piedalīties.

Apkopotie rezultāti liecina, ka uzvarētāji LNSF balvas izcīņā telpu orientēšanās sportā 2018. gadā ir:

Sieviešu konkurencē visātrākā dalībniece izrādījās Agita Intsone (NIK „Zaļā Paparde”) ar rez. 0:43:20, otrajā vietā Vineta Miljone no RNŠDK “ŠaDa” (rez. 1:04:12), bet trešajā – Inguna Krama no NIK „Zaļā Paparde” (rez. 1:09:15)

Vīriešu konkurencē labākos rezultātus uzrādīja Mārtiņš Štrožs (NIK „Zaļā Paparde”) ar rez. 0:31:55, otro labāko laiku uzrādīja  Andis Krams (NIK „Zaļā Paparde”) ar rez.0:34:58 un kā trešais palika Kristofers Kraze (RNŠDK “ŠaDa”) ar rez. 0:36:40.

Rezultāti Rezultāti LNSF balvas izcina telpu orientesanas 2018

UZ AUGŠU
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com